1
logo
2
 
Uudised Kuhu minna KÜSI ARSTILT Trükised Testid Tervis Toitumine Tervisesport Blogi SEKSUAALSUS
TEEMAKESKUS

AllergiaDepressioonDiabeetInsultKolesteroolKõhuhädadKõrge vererõhkKülmetused-viirusedKüüned-nahk-juuksedSilmadSuuhaigusedSõltuvusTromboosUnehäiredValuVähkÄrevushäireKoostööpartnerid


Haigused ja seisundid: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSZTUVWÕÄÖÜ


Ajakiri TERVIS PLUSS

Tervise- ja liikumisajakiri Tervis Pluss – tunne rõõmu tervest elust!
Igast Tervis Plussi numbrist leiad näpunäiteid, kuidas olla terve ja täis energiat, arstide ja apteekrite tervisenõuandeid, psühholoogide toetavaid sõnu ning selgitusi hingeliste murede lahendamiseks, tunnustatud treenerite soovitusi nii väiksema kui ka suurema kogemusega trennisõpradele. Alati on olemas uued ilusõnumid ning soovitused ilu- ja tervisespetsialistidelt.Liigutaja käsiraamat

Riku Aalto "Liigutaja käsiraamat" on praktiline õpik, mille eesmärk on olla Su sportliku vormi arendamisel kaardiks ja kompassiks.

Link: www.ajakiriyks.ee/index.php?lang=est&main_id=91&prodid=2
Hind: 149 krooni


Treeni kodus

Riku Aalto “Treeni kodus” annab Sulle tuge, nõu ja lisamotivatsiooni kodus treenimiseks – tutvustab erinevaid treeninguvahendeid ning erineva tasemega harjutusprogramme, kus neid vahendeid kasutada.

Link: www.ajakiriyks.ee/index.php?lang=est&main_id=91&prodid=7
Hind: 299 krooni


Jooksuga tippvormi

Ari Paunoneni ja Seppo Anttila “Jooksuga tippvormi” sisaldab praktilist infot ja valmis harjutusprogramme erineva tasemega harrastajatele.

Link: //www.ajakiriyks.ee/index.php?lang=est&main_id=91&prodid=11
Hind: 299 krooni 
3   4
© 2009-2012 inimene.ee