1
logo
2
 
Uudised Kuhu minna KÜSI ARSTILT Trükised Testid Tervis Toitumine Tervisesport Blogi SEKSUAALSUS
TEEMAKESKUS

AllergiaDepressioonDiabeetInsultKolesteroolKõhuhädadKõrge vererõhkKülmetused-viirusedKüüned-nahk-juuksedSilmadSuuhaigusedSõltuvusTromboosUnehäiredValuVähkÄrevushäire


Kas oled olnud aastal 2012 tavapärasest tihedamini haige?
EI
Pigem mitte
Jah
Ei ole peaaegu kunagi haige
Koostööpartnerid


Haigused ja seisundid: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSZTUVWÕÄÖÜ

Inimene.ee  kasutustingimused

1. Iga inimene.ee keskkonna külastaja on automaatselt inimene.ee Kasutaja ja ühtlasi nõustub alljärgnevate kasutustingimustega.
2. Kasutustingimused kehtivad kõigile inimene.ee keskkonna Kasutajatele.
3. Inimene.ee on loodud toetamaks inimese ja arsti suhet, mitte selle asendamiseks. Inimene.ee ülesanne ei ole diagnoosida ega ravida, vaid propageerida tervislikke eluviise ja tervist toetavat käitumist ning informeerida Kasutajaid arstiteaduslikest ja ravimituru üha laienevatest võimalustest.
4. Inimene.ee keskkonna meditsiiniline informatsioon on kontrollitud ja toimetatud arstide poolt.
5. Inimene.ee tegijad ei vastuta tagajärgede eest, kui Kasutaja Inimene.ee keskkonnas loetu põhjal oma tervise üle ebaadekvaatselt otsustab. Kui Kasutaja otsustab ennast ise ravida, ei pöördu õigel ajal arsti poole või kahjustab muul viisil enda või kellegi teise tervist, ei ole Inimene.ee mingil juhul vastutav, isegi kui Kasutajal võis loetu põhjal teistsugune mulje jääda. Keskkonna sisu on informatiivne ja iga tervist puudutava nõuandega käib kaasas soovitus kontakteeruda oma arstiga. Kuigi inimene.ee sisuartiklid on valdavalt koostanud meedikud, ei võta nad omale raviarsti vastutust, kuna ilma põhjaliku eelneva uurimise või läbivaatuseta ei saa Inerneti teel ühestki haigusest täielikku pilti.
6. Kõik eksperimendid, küsimustikud, gallupid ja testid inimene.ee keskkonnas on vabatahtlikud, nendes osalemine toimub Kasutaja enda tahtel ja võimalike ebasoovitavate tulemuste eest inimene.ee ei vastuta.
7. Inimene.ee tegijad võtavad endale kohustuse hoida registreeritud Kasutajate isiklikke andmeid salajas ning turvaliselt, kuid ei vastuta neist sõltumatu tehnilise infolekke pärast.
8. Inimene.ee ei kogu, ei kasuta ega jaga kolmandatele isikutele Kasutaja isiklikke andmeid ilma Kasutaja loata.
9. Inimene.ee tegijate ja portaali administraatori nimed, kontaktaadressid ja meiliaadressid on avaldatud informatsiooni saamiseks ja küsimuste esitamiseks kõigile.
10. Inimene.ee on valmis kõikidele portaali puudutavatele küsimustele vastama.
11. Inimene.ee väljaandmist toetab sponsorlus ja reklaam, mis on koostajate materjalidest selgelt eraldatud. Reklaami sisulise poole eest portaal ei vastuta.
12. Lahkudes Inimene.ee keskkonnast lingiga või muul viisil kaotavad käesolevad kasutustingimused kehtivuse ning väljaspool inimene.ee keskkonda edastatava informatsiooni eest portaal ei vastuta.
13. Inimene.ee jätab endale õiguse muuta käesolevaid kasutustingimusi.

Viimati muudetud 30. jaanuaril 2009. a.

  
3   4
© 2009-2012 inimene.ee