1
logo
2
 
Uudised Kuhu minna KÜSI ARSTILT Trükised Testid Tervis Toitumine Tervisesport Blogi SEKSUAALSUS
TEEMAKESKUS

AllergiaDepressioonDiabeetInsultKolesteroolKõhuhädadKõrge vererõhkKülmetused-viirusedKüüned-nahk-juuksedSilmadSuuhaigusedSõltuvusTromboosUnehäiredValuVähkÄrevushäire


Kas oled olnud aastal 2012 tavapärasest tihedamini haige?
EI
Pigem mitte
Jah
Ei ole peaaegu kunagi haige
Koostööpartnerid


Haigused ja seisundid: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSZTUVWÕÄÖÜ

MEIST

Portaali inimene.ee haldab alates 17. okotobrist 2012. aastal uus toimetus. Portaal uueneb lähiajal ning ootab igasuguseid ettepanekuid paremaks toimimiseks.

Toimetus ootab kirju aadressil toimetus@inimene.ee.

Meie eesmärk on k a s v a d a (mis muu saakski olla ühe portaali eesmärk) ja luua Interneti-tervisekeskus, mis oleks kasutajasõbralik ja võimalusterohke.

Inimene.ee koondab igasugust tervislikku elustiili propageerivat infot – uudiseid, artikleid, arstide nõuandeid, terviseürituste kavasid jpm. Portaali suurimaks väärtuseks on unikaalne haiguste ja seisundite kataloog, mille koostamisel  olid toimetusele abiks TÜ resident dr Triin Eglit, uroloog dr Kristo Ausmees ja perearst dr Karmen Palts. Retsensentidena andsid oma panuse ortopeed dr Mihkel Mardna, naistearst dr Aira Peri, ortopeed dr Kaidu Meitern ja naistearst dr Ülle Kadastik. Haiguste ja seisundite kataloogi on viimati uuendatud 2005. aastal.


Meie meeskond  kogub igasugust terviseinfot, tehes selle oma külastajale lihtsalt leitavaks ja kättesaadavaks. Ka Sina saad täiendamise osas kaasa rääkida:

o saates meile põnevaid linke,
o lisades oma lugusid blogidesse,
o jagades oma teadmisi ja kogemusi foorumites,
o teavitades meid vahvatest tervise- ja spordiüritustest.

Hea inimene tuleb isegi, paha ei tule paludeski. (Eesti vanasõna)

 

 

      
3   4
© 2009-2012 inimene.ee