1
logo
2
 
Uudised Kuhu minna KÜSI ARSTILT Trükised Testid Tervis Toitumine Tervisesport Blogi SEKSUAALSUS
TEEMAKESKUS

AllergiaDepressioonDiabeetInsultKolesteroolKõhuhädadKõrge vererõhkKülmetused-viirusedKüüned-nahk-juuksedSilmadSuuhaigusedSõltuvusTromboosUnehäiredValuVähkÄrevushäire


Kas oled olnud aastal 2012 tavapärasest tihedamini haige?
EI
Pigem mitte
Jah
Ei ole peaaegu kunagi haige
Koostööpartnerid


Haigused ja seisundid: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSZTUVWÕÄÖÜ

Terviseportaal Inimene.ee suurim väärtus on unikaalne eestikeelne andmebaas, milles on kokku üle 600 haiguse ja seisundi kirjelduse!

Andmebaasi kasutamine on lihtne – leia Sulle huvi pakkuva haiguse või seisundi esitäht ülalolevast tähestikust ja kliki sellel.  Avanenud loetelust leiad soovitud vaste, näiteks "furunkul" on peidus f-tähe ja "mollusk" m-tähe all.

Lisaks saad teada, kuidas haigus või seisund avaldub, millised uuringuid tuleb diagnoosimiseks teha, ülevaate ravivõimalustest, prognoosi ning muidugi, kuidas haigust ennetada.

Haiguste ja seisundite kataloogi koostamisel olid toimetusele abiks TÜ resident dr Triin Eglit, uroloog dr Kristo Ausmees ja perearst dr Karmen Palts, neuroloogia resident dr Riina Vibo. Retsensentidena andsid oma panuse ortopeed dr Mihkel Mardna, naistearst dr Aira Peri, ortopeed dr Kaidu Meitern ja naistearst dr Ülle Kadastik. Haiguste ja seisundite kataloog on loodud aastatel 2001–2005.

        
3   4
© 2009-2012 inimene.ee