1
logo
2
 
Uudised Kuhu minna KÜSI ARSTILT Trükised Testid Tervis Toitumine Tervisesport Blogi SEKSUAALSUS
TEEMAKESKUS

AllergiaDepressioonDiabeetInsultKolesteroolKõhuhädadKõrge vererõhkKülmetused-viirusedKüüned-nahk-juuksedSilmadSuuhaigusedSõltuvusTromboosUnehäiredValuVähkÄrevushäire


Kas oled olnud aastal 2012 tavapärasest tihedamini haige?
EI
Pigem mitte
Jah
Ei ole peaaegu kunagi haige
Koostööpartnerid


Haigused ja seisundid: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSZTUVWÕÄÖÜ

Treeni kodus
 

Riku Aalto “Treeni kodus” annab Sulle tuge, nõu ja lisamotivatsiooni kodus treenimiseks – tutvustab erinevaid treeninguvahendeid ning erineva tasemega harjutusprogramme, kus neid vahendeid kasutada.

Hea hoo treenimiseks saab mõistagi ainuüksi oma keha kasutades, kuigi hantlid, kummilint, võimlemiskepp, gymstick ja suur võimlemispall loovad palju rohkem võimalusi. Endale sobiva harjutuskava peaks leidma nii algaja kui ka juba kogenud treenija.

Lisaks kodus treenijale sobib see käsiraamat ka neile, kes otsivad tavapärastele treeningutele erinevate vahendite näol vaheldust. Treeneritele on see eelkõige kasulik oma erinevaid treeninguvahendeid käsitleva harjutustepagasiga ning täpsete nõuannetega iga harjutuse sooritamiseks ja juhendamiseks.
Raamatu eesmärk on avardada Su silmaringi ning pakkuda valikuvõimalusi ja impulsse oma liikumispagasi mitmekesistamiseks. Oluline on liikuma hakata ning teha treenimine sedavõrd mitmekesiseks ja huvitavaks, et ei tahaks ühtki harjutust tegemata jätta!
       

Link: www.ajakiriyks.ee/index.php?lang=est&main_id=91&prodid=7
Hind: 299 krooni 
3   4
© 2009-2012 inimene.ee